Vyrobn 01  Основа будь-якого напою - вода. З джерела, протікаючи через шари вапняних порід, вона потрапляє в накопичувальний резервуар, і, пройшовши фільтри очищення, потрапляє на лінію розлива. 

  В процесі розливу не відбувається жодних змін хімічного складу та фізичної структури води. Технології нашого заводу дають змогу розливати воду в пляшки, не руйнуючи її унікального складу. Власне, первинна формула Гірської не потребує змін, оскільки вода в джерелі має первозданну чистоту і збалансований мінеральний склад 

Здавалося б, що може бути простіше? Але на кожному етапі за виробництвом стежить команда професіоналів і фахівців, майстрів своєї справи, які своєю копіткою, наполегливою щоденною працею служать на благо улюбленій ТМ.Vyrobn 02

 За роботу складного устаткування відповідає команда технічного забезпечення: механіки, слюсарі, електрики, люди, чий вклад в загальну справу складно переоцінити. Наші технологи створили більше 20 власних смаків напоїв і продовжують створювати день за днем, їх професіоналізм і фантазія знайшли відгук в серцях прихильників марки. Вода, проходить численні етапи контролю фізико-хімічного і біологічного складу. За це відповідає акредитована лабораторія якості, яка перевіряє все, і якість упаковки, і склад води. Що стосується упаковки, виготовляють її в цеху видува пляшок оператори видувної машини. Напої розливають по пляшкам на одній з технологічних ліній, де працюють бригади операторів. Велику увагу підприємство приділяє розвитку інфраструктури, щоб на високому рівні здійснювати торгівлю продуктами власного виробітку. Значні кошти вкладені у будівництво та устаткування складів і гаражів. Власне тому використовуємо власні транспортні засоби. Головний слоган – якнайшвидше доставити товар за призначенням. Зусилля нашого відділу збуту спрямовані на забезпечення високої якості обслуговування усіх торгових партнерів і споживачів продукції. На освоєних ранках компанія проводить активну політику збільшення продажів і забезпечення сприятливих економічних умов діяльності. Розробляються комерційні пропозиції з гнучкою системою знижок і програмою лояльності.

  Сьогодні продукція "ЮМАКС-ЛЬВІВ" ТМ "ВІКТАР" представлена і відома в усіх регіонах України. Наші напої радують різноманітністю смаку і аромату, відмінною якістю і доступною ціною.

  Грамотний і відповідальний підхід до справи, ініціативність, досвід і знання наших фахівців під чуйним керівництвом директора "ЮМАКС-ЛЬВІВ", який надихає нас і наповнює ентузіазмом, дозволяє упевнено дивитися в майбутнє.

Vyrobn 1 

 

Vyrobn 2

 

Vyrobn 3

 

Vyrobn 4

 

Vyrobn 5

Соцмережі

Зв'язок

81144,Львівська обл.,
Пустомитівський р-н
с.Бережани,вул. Долинівка,23
тел-факс:(032)243 33 55
www.yumax.lviv.ua

Joomla 3.4 шаблоны.
Joomla 3.