plant «Вода, ти не просто потрібна для життя, ти і є саме життя.» Цей вислів французького поета і письменника Антуана де Сент – Екзюпері був лейтмотивом при відкритті заводу в селищі Бережани. Як говорять, багато води сплило з того часу. За плечима Компанії «Юмакс-Львів» - розробка дизайну та створення однієї з перших в Україні ручки для ПЕТ-пляшки, впровадження унікальної в нашій країні сімейної тари об’ємом 3 літри.

  Відтоді ТМ «ВІКТАР» та ТМ «Гірська кришталева» отримала визнання не лише серед споживачів, але і серед професіоналів, неодноразово стаючи лауреатом багаточисельних конкурсів, виставок і премій. Серед досягнень - перемога в загальнонаціональному конкурсі «Вища проба», Золота медаль і Кубок «За вищу якість» на міжнародній виставці індустрії напоїв Alko+soft-2007, перемога в номінації «Кращий напій» конкурсу Drinks в 2011 році. Компанія «ЮМАКС-ЛЬВІВ» - представник ТМ «ВІКТАР», прошла дорогу від маленького підприємства ентузіастів до одного з найуспішніших виробників, в штаті якого більше 100 співробітників. І стала прикладом та еталоном чистого, кришталевого успіху.Medali1

   Разом з "Гірською кристальною" запущена серія солодких напоїв ТМ "ВІКТАР", яка славиться унікальним поєднанням соку і природної, джерельної води. Ексклюзивний напій "Квас Козацький" має визнану, серед поціновувачів насиченого аромату і приємного смаку, репутацію.

Соцмережі

Зв'язок

81144,Львівська обл.,
Пустомитівський р-н
с.Бережани,вул. Долинівка,23
тел-факс:(032)243 33 55
www.yumax.lviv.ua

Joomla 3.4 шаблоны.
Joomla 3.