Djerelo Шістнадцять років тому в селі Бережани, передмісті Львова, виникла ідея, зухвала по своїй простоті і геніальності. З унікального природного джерела почала свою дорогу мінеральна вода «Гірська кришталева» в будинок практично кожної української сім'ї. Природна мінеральна вода «Гірська кришталева» походить з екологічно чистого регіону європейського водорозділу басейнів Чорного та Балтійського моря (вул. Зелена). У живописних краєвидах львівського передмістя народилася вода унікального природного складу. Мінеральна. Джерельна. Справжня.Djerelo 1
  Лише в небагатьох джерелах природа так точно дозувала їхній хімічний склад, що будь-яке штучне втручання в структуру води просто зайве. Органічна мінеральна вода – це продукт підземної природної лабораторії, умови якої неможливо створити штучно.
  Найцінніша серед природних вод – самоплинна, тобто та, яка власною течією (самоплином) виринає на поверхню землі. Місця, де вона з’являється, називають джерелами. Самоплинна вода зберігає свою біоенергетику та первинну структуру. Завдяки самопливу зберігається водний баланс родовища: використовується лише та вода, що сама витекла з надр землі, тобто людина не відбирає більше, ніж природа дарує їй сама. Це забезпечує сталий мінеральний склад та постійну якість.

Соцмережі

Зв'язок

81144,Львівська обл.,
Пустомитівський р-н
с.Бережани,вул. Долинівка,23
тел-факс:(032)243 33 55
www.yumax.lviv.ua

Joomla 3.4 шаблоны.
Joomla 3.